رازهای ماندگاری آرایش روزانه (شماره ۱- راز ماندگاری کرم پودر)

دغدغه ی خیلی از ما خانم ها، به هم خوردن و پاک شدن آرایش و میکاپ روزانه مان است. در این سری مقالات چی مده با نام “راز ماندگاری آرایش روزانه” به بیان ترفندهایی ساده اما عملی و باارزش برای ماندگاری آرایش و میکاپ روزانه می پردازیم. پس با ما همرا باشید:

راز ماندگاری کرم پودر بر روی پوست

با مرطوب کردن صورت کرم پودر بهتر جذب می شود. اگر می خواهید کرم پودر بزنید اول صورتتان را مرطوب کنید و بگذارید کرم تان جذب شود، این کار باعث می شود که کرم پودر در سطح پوست بماند.

ماندگاری کرم پودر

همچنین اگر می خواهید کرم پودر به خوبی روی پوست تان بخوابد زیر کرم پودر پرایمر بزنید. پرایمر کرمی است که مثل بتونه عمل کرده و تمام خطوط و منافذ پوست را پر و سطح پوست را صاف و آماده برای زدن کرم پودر می کند و در ضمن باعث دوام بیشتر آرایش روی پوست می شود، بعد پنکیک را با حرکات دایره ای روی صورت بمالید تا رنگ پوست یکنواخت شود.

پس از اتمام کار با یک دستمال نمناک روی صورت تان بزنید تا اضافه های پنکیک برداشته شود، بهتر است هنگام زدن کرم پودر دهانتان را باز کنید تا قسمت گردن بهتر آرایش شود و خطی باقی نماند.

نوشته رازهای ماندگاری آرایش روزانه (شماره ۱- راز ماندگاری کرم پودر) اولین بار در چی مُده | مجله آنلاین مد و فشن، زیبایی، سبک زندگی و دکوراسیون پدیدار شد.