۱۵ ایده آرایش چشم با الهام از سلبریتی های چشم قهوه‌ای

رنگ چشم یکی از فاکتورهای بسیار تعیین کننده در نوع آرایش صورت می باشد. بطوری که آرایش مناسب برای چشم های روشن به کلی از آرایش مناسب با چشمان تیره متفاوت است. بر اساس آمار و ارقام رسمی که از منابع مختلف و معتبر تهیه شده اند، درصد بیشتری از مردم دنیا چشمانی به رنگ قهوه ای دارند. هنگامی که صحبت از آرایش متناسب با رنگ چشمان قهوه ای باشد، حق انتخاب خانم ها در نوع آرایش چشمشان بسیار متنوع خواهد بود؛ چرا که چشمان قهوه ای رنگ را با سایه هایی در رنگ های متعدد می توان هماهنگ کرد. در این مطلب مجموعه ای از ۱۵ ایدهٔ آرایشی مختص زنان و دختران با چشمان قهوه ای رنگ را با الهام از افراد مشهور برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با ایده گرفتن از آنها چشمان خود را آرایش کنید.

آرایش سلبریتی

اصول آرایش چشم  قهوه ای

یک روش برای آرایش چشم های قهوه ای رنگ آن است که از سایه های چشم متالیک مانند برونزی، طلایی و قهوه ای استفاده کنید. ترکیب سایه های قهوه ای رنگ با تناژهای هلویی رنگ و خاکستری مایل به قهوه ای می تواند بسیار زیبا باشد و به چشمان شما ظاهری کاملاً طبیعی ببخشد. با افزودن کمی سایه روشن به آرایش خود می توانید چشمان قهوه ای خود را جذاب تر کنید. راه دیگر برای گیرا تر نشان دادن چشمان قهوه ای تان استفاده از خط چشم به همراه تناژهای متالیک است. علاوه بر این، سایه های صورتی و بنفش نیز به چشمان قهوه ای بسیار می آید. آخرین نکته اینکه می توانید برای جذاب تر نشان دادن چشمان قهوه ای خود از آرایش های درخشان و پر زرق و برق استفاده کنید.

یک آرایش چشم ساده ولی در عین حال مناسب می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب برای تکمیل تیپ و استایل پوشش شما باشد که با نگاه کردن به افراد و سلبریتی‌هایی که از افراد ماهر مشاوره می‌گیرند می‌توان ایده‌های بسیار نابی به دست آورد. در ادامه ۱۵ عکس از زنان مشهور که چشمان قهوه ای دارند را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید از نحوه آرایش آنها الهام بگیرید. (ورق بزنید)

نوشته ۱۵ ایده آرایش چشم با الهام از سلبریتی های چشم قهوه‌ای اولین بار در چی مُده | مجله آنلاین مد و فشن، زیبایی، سبک زندگی و دکوراسیون پدیدار شد.