هفت دلیل برای اینکه جواهرات میتوانند زندگی شما را بهبود ببخشند

برکسی پوشیده نیست که جواهرات نه تنها زیبا و جذاب هستند و موجب آراستن میشوند بلکه یک احساس قدرتمند و عمیق ریشه داری را در همه ما به ارمغان می آورند.
این هفت راه شامل موارد ذیل میشود:

۱- اجازه ابراز وجود به شما میدهد.

گفته جان مایر، “بدن شما سرزمین عجایب است.” کاملا درست است. بدن یک قطعه زیبا از بهشت ​​است و باید هر روز آنرا تحسین کرد.
داشتن جواهرات باعث شادابی و گشادگی بدن و روح میشوند.
بیان خود یک نیاز طبیعی انسان است.اشتیاق برتن داشتن جواهرات ، خلق و خوی فرد را بیان میکند. اگر فردی احساساتی و مهربان باشید، گردنبند با آویز ساده قلب شکل را میپوشید. برای تجربه احساس بزرگی و مسئولیت پذیری ، گوشواره های خالدار طلایی و گردنبند زنجیره ای ضخیم بپوشید.
هر کاری که می کنید، با جواهرات، احساس خوب و شگفت انگیزی را تجربه کنید.

۲- جواهرات دارای نیروی مغناطیسی و جاذبه است.

از زمان باستان، مردم به ارزش سنگهای گرانبها نفیس اعتقاد داشتند. اثر مغناطیسی سنگ های قیمتی و جواهرات قوی است. وقتی جواهراتی برتن میکنید، نیروی مغناطیسی را به وجود می آورید و دیگران را به خود جذب می کنید.

۳- احساس نزدیکی به طبیعت میدهد.

بیایید با آن روبرو شویم – اکثر آنچه که شما می پوشید و مصرف می کنید از مواد فرآوری شده و مصنوعی است.
در زندگی های مدرن امروزی به آسانی درک می شود که از عناصر طبیعی و تشکیل دهنده زمین و طبیعت دور شده ایم. طبیعت تأثیرات آرام بخش دارد. با داشتن جواهرات ساخته شده از سنگ ها و عناصر طبیعی، احساس یکی بودن با زمین و تمرکز و آرامش را تجربه کنید.

۴- احساس خوب در لمس کردن به فرد میدهد.

پوشیدن قطعه ای از جواهرات، حس راحتی و شگفت انگیزی می دهد. آفتاب گرفتن در ساحل در یک روز گرم تابستان را تصور کنید. نسیمی گردنبند و آویز پر گوشواره شما را حرکت میدهد. فلز و پر پوست شما را به آرامی نوازش میدهد. بنظر شما این احساس خوبی است؟
گرفتن احساسات خوب از جواهرات را میتوان از طرق مختلف تجربه کرد.

۷ دلیل برای اینکه جواهرات زندگی شما را بهبود میبخشند

۵- داشتن حس خوب با جواهرات می تواند به یادآوری زمانهای خوش کمک کند

آیا تا به حال جعبه طلا و جواهر خود را باز کرده اید و بعضی چیزهایی را که توسط افراد دوست داشتنی به شما داده شده، را پیدا کنید؟ سیل خاطرات لذت بخش بلافاصله به ذهنتان سرازیر میشود.
لحظه باشکوهی است، نه به دلیل ارزش مالی آن، بلکه به دلیل ارزش خاصی که خاطرات در قلب و ذهن شما دارند.
یکی از بهترین احساسات در دنیا عاشق شدن و دوست داشتنی بودن است. جواهرات هدیه شده، خاطرات ایام زیبا را یاداور میشود.

۶- با داشتن جواهرات، احساس قدرت تغییر دادن و تحول افزایش میابد.

اگر از لباس معمولی خود خسته شده باشید، پوشیدن جواهرات مختلف می تواند شما را از این حالت در بیاورد. با استفاده از قطعات مختلف جواهرات، میتوانید با لباس یکسان به ظاهرهای مختلف دست بیابید.
تصور کنید که شما شلوار جین و بلوز تنگ دکمه داری را بپوشید. برای داشتن ظاهری منطقی، یک مجموعه کلاسیک از گوشواره های مروارید و گردنبند مرواریدی برتن کنید.
برای یک ظاهر غیر جدی اما سرگرم کننده، دو دکمه بالای بلوز را باز نگه دارید و گردنبند با آویز کوتاه ، گوشواره های چسبان و انگشتر چند حلقه ای نقره ای استفاده کنید.
گردنبند با آویز بلند و گوشواره مارپیچ را برای ظاهری مهیج و جسورانه بپوشید.
جفت و جور کردن جواهرات مختلف با همان لباس می تواند به شما کمک کند تا به ظاهرهای مختلف دست پیدا کنید و در زمان و پول خود بجای افزایش تعداد لباسهای خود، صرفه جویی کنید.

۷- جواهرات باعث ایجاد روابط با دیگران میشود.

جواهرات آغاز کننده خوبی برای رابطه هستند زیرا داستانی پشت هر قطعه وجود دارد. مثلا بخاطر داشتن جواهرات ، تمجید میشوید. اگر بعدا کسی از شما تعریف کرد، داستانی که درجواهرتان نهان است را بیان کنید.
شاید شما یک داستان جالب در مورد تهیه آن، یا در مورد سفری که برای خرید آن رفتید ، و یا در مورد شخص خاص که آن را به شما دادند، دارید. داستان هرچه باشد، زمانی که شروع به گفتن آن میکنید،با شخص دیگری ارتباط ایجاد میشود.
همانطور که می بینید، مزایای زیادی برای برتن داشتن جواهرات وجود دارد. جواهرات حس خوبی به روح و روان میدهد و زندگی شما را شادتر میکند که در نهایت همه زندگی وابسته به شادیهایی است که داریم.

نوشته هفت دلیل برای اینکه جواهرات میتوانند زندگی شما را بهبود ببخشند اولین بار در مجله اینترنتی مد و سبک زندگی پوشانیک. پدیدار شد.