استایل بازیگران و سلبریتی ها روی فرش قرمز اسکار امسال

Celebrities in Personal styles

مراسم فرش قرمز معمولا مولدی در عرصه ی روندهای زیبایی است. اما فرش قرمز در رویداد اسکار امسال، هالیوودی ها را در لووک های استایل شخصی خودشان دید.

صورت بدون آرایش Frances McDormand

oscar

سربند طلای بسیار زیباى  Lupita Myong’o

Lupita Myong'o

Jennifer Lawrence

با آرایش چشم دودی و موهای فر حجیم و متراکم که گویای استایل اخیرش است.

Jennifer Lawrence

 

Margot Robbie و Saiorse Ronan  که با مدل موی باب (Bob)ظاهر شدند، مدل موی کوتاه که دور تا دور سر به شکل صاف کوتاه میشود ،معمولا موهای جلوی سر را به شکل چتری کوتاه میکنند ،قد این مدل مو در سه حالت تا گوش،زیرگوش و بالای شانه است.

و محبوبیت تنالیته های رنگ شاتوتی برای رژ لب با دیدن Gal Gadot,Salma Hayek و Elizabeth Mass بر روی فرش قرمز ،اثبات شد.

فرش قرمز اسکار امسال به طور غیر معمولی سرحال ، شاد و خوش بینانه بود . مجله ی ووگ تعدادی از قشنگ ترین لباس های امسال را جدا کرده است که اینجا ترجمه ی آن را میخوانیم .
ساورس رونان (Saoirse Ronan )در لباسی از کاوین کلاین دیده میشد . دانای گاریرا (Danai Gurira ) در لباسی از گابریلا هرست ( Gabriela Hearst ) شبیه سوپر قهرمانی افسانه ای آرایش شده بود . جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) در لباسی از کریستین دیور و امیلی بلانت (Emily Blunt ) در اوت کوتوغی از اسکیاپارلی (Schiaparelli ) می درخشیدند . مارگو روبی (Margot Robbie ) هم لباسی از شنل به تن داشت . و ستاره های جشن که نظر تمام مردم را همیشه به خود جلب میکنند : مریل استریپ در کریستین دیور و نیکول کیدمن در آرمانی چشم همگان را به خود خیره کردند .

در زیر به تماشای تعدادی از استایل های به نمایش درآمده در مراسم فرش قرمز اسکار می نشینیم(ورق بزنید):

نوشته استایل بازیگران و سلبریتی ها روی فرش قرمز اسکار امسال اولین بار در چی مُده | مجله آنلاین مد و فشن، زیبایی، سبک زندگی و دکوراسیون پدیدار شد.